22 Temmuz 2024, Pazartesi

Son Güncelleme: Bugün

Gündem

11 Kasım 2022, Cuma 10:43

CHP TORBALI'DAN 1 YILDA 514 ETKİNLİK YÜZDE 28 ÜYE ARTIŞI

11 Kasım 2021'de göreve gelen Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir, bir yılını doldurdu. Göreve geldiği ilk günden beri çalışkan kişiliği ve özverili çalışmalarıyla dikkat çeken Başkan Demir, görevdeki bir yılını değerlendiren bir video paylaşımı yaptı. Övünç Demir bir yılda 514 etkinliğe imza attıklarının ve Torbalı'da Cumhuriyet Halk Partisi'nin üye sayısını yüzde 28 arttırdıklarının altını çizdi. 

Videoyu izlemek için:

https://www.instagram.com/p/Ckz-kjzDeqN/

https://www.facebook.com/bizimtorbali/videos/668385881363154

Görevdeki bir yılını özetleyen videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir şu ifadelere yer verdi:

"1 yılda dokunduğumuz gönülleri 1 buçuk dakikaya sığdırmaya çalıştık…

Bizler, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda gösterdiği hedefe hiç durmadan ilerleyeceğimize and içen dava adamlarıyız! Göreve gelişimizin birinci yılında videomuzu bu özel günde sizlerin nezdinde Ata’mızın aziz hatırasına armağan etmek istedik.

Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi;

“Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır.”

Bizler bu Vatanı, bu Vatanın evlatlarını, Torbalı’yı ve hemşehrilerimizi çok seviyoruz. Dokunduğumuz her yürekte de bu sevginin karşılıksız olmadığını görüyoruz. Bu yüzden her zaman çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız.

Çok çalıştık.

Çalışıyoruz…

Çalışmaya da devam edeceğiz!

Biz bu çalışmalarımızı yaparken, Atamızdan aldığımız güçle bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, kimler gaflet, kimler dalâlet ve hatta kimler hıyanet içerisinde, onu da gözlemliyoruz. Müsterih olun herşeyin farkındayız. Günü geldiğinde Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında liyakate dayalı, hak edenlerin hak ettiği yerde olacağı bir sistemi de hayata geçireceğiz.

Siz değerli hemşehrilerimizin huzurunda göreve gelişimizden bugüne bizlerle beraber tek vücut halinde yol yürüyen ve bu sürece katkı koyan başta yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza ve partimizin gönülllü neferlerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Gün, o bana bunu yaptı, şu bana bunu dedi deyip küsme günü değil, gün iktidar olmak için kenetlenme günüdür! Bize inanın, bize güvenin. Biz siziz. Sizler adına, çocuklarımızın geleceği için siyaset yapıyoruz. Kendinize sahip çıkın! Çocuklarınızın geleceğine sahip çıkın! Davanıza sahip çıkın! Cumhuriyet Halk Partisine sahip çıkın! İKTİDAR OLUYORUZ AYAĞA KALKIN!"