26 Mayıs 2020, Salı

Son Güncelleme: Bugün

Sağlık / Yaşam

16 Eylül 2017, Cumartesi 14:44

GENÇLERİN MOTOSİKLET YARIŞI ÖLÜMLE BİTTİ

Yarış yaparken bir otomobile çarptığı iddia edilen motosikletin sürücüsü 17 yaşındaki İ.O. yaralandı, arkada oturan arkadaşı lise öğrencisi 16 yaşındaki Osman Bayım ise kaldırıldığı hastanede öldü.

Yarış yaparken bir otomobile çarptığı iddia edilen motosikletin sürücüsü 17 yaşındaki İ.O. yaralandı, arkada oturan arkadaşı lise öğrencisi 16 yaşındaki Osman Bayım ise kaldırıldığı hastanede öldü. Her iki gencin de kask takmadıkları belirtildi. Kaza, dün saat 23.00 sıralarında Ödemiş yolunda meydana geldi. Yarış yapan 4 motosikletli gençten biri, 36 yaşındaki M.S'nin kullandığı otomobile çarptı.

KASKSIZ VE EHLİYETSİZ

Kazada kasksız ve ehliyetsiz motosiklet sürücüsü 17 yaşındaki İ.O.'nun bacağı kırıldı, arkasında oturan öğretmen lisesi öğrencisi 16 yaşındaki Osman Bayım ise, ağır yaralandı. Yaralılar ambulansla hastaneye kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralılardan Bayım, müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Otomobil sürücüsü M.S. ifadesine başvurmak üzerine gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.