16 Eylül 2019, Pazartesi

Son Güncelleme: Bugün

Gündem

20 Nisan 2019, Cumartesi 14:09

KAZIMPAŞA VE MUSTAFA ÇOBAN KUPAYI ALDI

Torbalı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen okullar arası voleybol ve futbol turnuvaları sonuçlandı. Zorlu geçen turnuvalar sonrasında dereceye giren takımlara kupa ve madalya verildi.

KAZIMPAŞA ŞAMPİYON

Torbalı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Yıldız Kızlar Voleybol Turnuvası, ilçedeki ortaokullar arasında gerçekleşti. Okuldaki öğrenciler arasından seçilen kız öğrenciler, okullarını temsil etmek ve başarıya ulaşmak için mücadele etti. Zorlu turnuvanın şampiyonu, Kazımpaşa Ortaokulu oldu. Turnuvada ikincilik ödülünü Şehit Onur Ensar Ayanoğlu Ortaokulu alırken üçüncülük ödülünü ise Ayrancılar Ortaokulu aldı.

İLKOKUL FUTBOL ŞAMPİYONU MUSTAFA ÇOBAN OLDU

Yine Torbalı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün gerçekleştirmiş olduğu Küçük Erkekler Futbol Turnuvası da sonuçlandı. İlkokul öğrencileri arasından oluşturulan takımların yarıştığı turnuvada Mustafa Çoban İlkokulu şampiyonluk elde ederken Cengiz Topel İlkokulu ikinciliği, Gazi İlkokulu ise üçüncülüğü elde etti. HASAN DEMİR