23 Haziran 2024, Pazar

Son Güncelleme: Bugün

Gündem

30 Mart 2023, Perşembe 18:05

BAŞKAN DEMİR, 1 GÜNDE 24 ROZET TAKTI

HER YENİ ÜYEDEN 2 ÜYE VE 5 OY SÖZÜ ALDI

14 Mayıs seçimlerinin yaklaşmasıyla yurt genelinde olduğu gibi Torbalı siyasetinin de hareketliliği artmaya devam ediyor. İlçe Başkanı olarak göreve gelmesiyle birlikte CHP Torbalı’ya ciddi bir ivme kazandıran Övünç Demir, bugün 24 yeni üyeye rozet taktı

Türkiye’nin kader seçimi olarak nitelendirilen ve 14 Mayıs günü gerçekleşmesi beklenen Türkiye Cumhuriyeti’nin 13’üncü Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekilleri seçiminin yaklaşması yurt genelinde olduğu gibi Torbalı’da da siyasetin hız kazanmasına neden oluyor. İlçe Başkanı olarak göreve gelmesiyle birlikte CHP Torbalı’ya gerek saha çalışmalarında gerekse politik düzlemde ciddi bir ivme kazandıran Övünç Demir ve ekibi çalışmalarının meyvelerini toplamaya devam ediyor. Bir yıldan uzun süredir sahada yoğun bir tempo ile çalışma yürüten CHP Torbalı İlçe Örgütü, bu çalışmaları sayesinde Torbalı halkının sempatisini ve desteğini kazanmaya devam ediyor.

BAŞKAN DEMİR, HER YENİ ÜYEDEN 2 ÜYE VE 5 OY SÖZÜ ALDI

Sahada ve politik düzlemde başarılı çalışmalar yürüten ve her geçen gün daha fazla insanın sempatisini kazanan CHP’ye üye olmak isteyen kişilerin sayısı da gün be gün devam ediyor. Her geçen gün yeni üyeler kazanan CHP Torbalı’da bugün ise adeta bir rozet takma töreni gerçekleşti. Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir, 24 yeni üyeye rozetlerini bizzat takarken, her rozet taktığı üyeden en az 2 yeni üye ve en az 5 oy sözü aldı.